O, Jak Ty Trudno Mi Się Śnisz!

by

chickLudzkość stacza się coraz szybciej w głąb śnienia. Jest to irracjonalny świat, gdzie wszystko wydaje się jak najbardziej racjonalne. Jest wiele przykładów na poparcie mojego tezy-usza, więc słuchajcie obydwojgiem uch. Z najnowszych irracjonalnych niewydarzeń śniących mediów wyłowiłem:

1.Proboszcz Jasienic v abp Hoser, „obrzydliwe” pytanie „czy ksiądz jest obrzezany in vitro?” Po interwencji kapituły ks.Lemański skapitulował i odszedł na tułaczkę, utulany przez parafian.

2.Ojciec Tadeusz (nie dla wszystkich) Rydzyk  strofuje papieża i jego maybach-fobię. Wywiad z braćmi Karnowskimi o skromności i ubóstwie Rydzyka. Jego miliony to „co łaska” moherowych tłumów.

3. Red.Karnowski będzie walczył do ostatniego tchu o literę „W”, którą sąd usunął z tytułu jego nowego czasopisma „(W) Sieci”, które nazywa się  teraz „Sieci”. „W” usunięto na wniosek właściciela Rzepy.

4.Sejm zmienił nazwę „rzezi wołyńskiej” na „etniczną czystkę o znamionach ludobójstwa.”

5. Znudzony kanikułą Prezydent RP pojechał z wizytą do Łucka, aby wspaniałomyślnie wybaczyć wnukom ludobójców za czystkę polskiej ludności. Prezydent Ukrainy był nieobecny z migreną.

6. W ramach wybaczenia Prezydent wyszedł do tłumu mołojców, aby uściskać ich ręce. Jeden z nich klepnął go po ramieniu i ubrudził mu garnitur, bo zapomniał, że trzyma w dloni jajko- dar Zaporoża.

7. Prorosyjska „Słoowiańska Gwardia”, której członkiem był Iwan jajkoczynny, ogłosiła na webie, że ” przeżegnała się z jajczarskiego ataku na prezydenta Polski.” Hospody pomyłujsia. Amen.

8. Premier Putin, zmęczony nieproszonym gościem Snowdenem na lotnisku i ględzeniem CIA, wskoczył do batyskafu i zagłębił się w głębiny morza w poszukiwaniu wraków ze złotem.

9.Poeta Leśmian przewidział rok śnień: „Toć ja się tobie tylko śnię, nie zapominaj o tem..Nie zapominam. Mkniemy wzwyż do niewiadomej mety. O, jak ty trudno mi się śnisz! o, jawo moja, gdzie ty?”

Reklamy

Tagi: , , ,

Komentarze 4 to “O, Jak Ty Trudno Mi Się Śnisz!”

 1. Signe Says:

  oni chyba nie radzą sobie ani ze śnieniem, ani z jawą, to są dwie strony rzeczywistości tej samej,
  wybrałeś wiadomości, których nie znałam, prócz Leśmiana:)

 2. stefan Says:

  Signe, chyba tak, to ludzie zgubieni w ziemi niczyjej. Wyszukiwanie tych okazów zajęło mi wiele czasu. Więcej nie będę. Chciałem dziś wypisać się z fejsbuka, ale zrezygnowałem, bo fb groził mi strasznymi konsekwencjami. Nie będę jednak reklamował bloga na fb, bo to powoduje lawinę spamerów i żadnych komentarzy prócz „like”. 😦

 3. Signe Says:

  to okropne że masz spam, do mnie się nie przedostaje, może blox jest niewidzialny w sieci:)
  te okazy przez Ciebie znalezione straszne, po co my to, ludzie, robimy, może nie po co, a dlaczego, może nie dlaczego, a zatem…
  mimo to dobrego dnia Stefanie, u nas ma być upalnie, moje zielistki siedzą na krześle na balkonie, mają długie ogony,
  macham:)

 4. stefan Says:

  Dzień dobry, Signe, upał taki że ludzie przestali pracować.Ludzie wyprawiają, bo gubią się w półświadomym śnieniu albo jakoś tak, ja sam nie jestem pewien, bo jest także ogórkowy sezon i gazety wymyślają historie. Mama zielistka ma ogon prawie do ziemi. Na Wordpresie spam jest łapany, ale są fb „przyjaciele”, którzy chcą abym kupował jakieś zachwalne przez nich towary. Fb to filia amerykańskich szpiegów. Macham też… 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.


%d blogerów lubi to: