Kompleks Teorii Konspiracyjnych (KTK)

by

alchspiral 2 Feb2012Ten kompleks to temat dla psychologów, politologów, dziennikarzy i Widuna. Prawdopodobne samobójstwo pielęgniarki Jacinthy znalazło się nagle w sferze fantastycznych teorii konspiracyjnych a la wybuch trotylu w smoleńskiej katastrofie. Czytelnicy komentujący reportaż w Americanlivewire rozwinęli barwny wachlarz domysłów na tle tego przedziwnego zdarzenia grudniowych drgań. Streszczam kilka z nich: 1.Jacintha cierpiała na depresję, która szpital ignorował i skazywał ją na nocne dyżury. 2.Jacinthę zabiła anonimowa (dlaczego?) pielęgniarka, do której Jacintha przełączyla telefon od „królowej”po trzech słowach. 3. Samobójstwo w Indiach spowodowanie upokorzeniem jest bardzo rzadkie. Hindusi mają wielowiekowe znieczulenie na poniżenia od brytyjskich radżów. 4. Jacinthę zamordowały służby specjalne w ramach planu kontrolowania mediów. 5.Celowe intrygi Australii, aby uciec od królowej i stać się republiką  6.Intrygi dworu królowej, aby nałożyć kaganiec na media w Australii 7. Pałac zażądał aby szpital ukarał Jacinthe za obrazę majestatu. 8. Didżeje, jak każdy Australijczyk, naśladują poczucie humoru u  kangurów.9. Jacintha to kopia nieszczęsnej księżny Diany. Dwór królowej zabił ją, bo nie poznała głosu królowej. 10. To całe wydarzenie było zaplanowane przez kabal satanistów, ktorzy  rządzą nami zakulisowo. A prawda leży po środku-sześć metrów pod ziemią.?

Reklamy

Tagi: , ,

Komentarzy 6 to “Kompleks Teorii Konspiracyjnych (KTK)”

 1. signe Says:

  Stefanie, co to jest??????
  Może jednak TEN swiat się kończy….
  dzień dobry:)

 2. mal Says:

  Dorzucę coś z polskiego ogródka domysłów, zainspirowana nieszczęsną Jacinthą.
  Przeczytałam wczoraj o wybuchu na Grochowie. Dziś okazało się, że zamordowany został ekspert lotniczy.
  Daleko mi do snucia ‚smoleńskiej mgły’. Jednak w ciągu 2 lat ginie w tajemniczych okolicznościach już bodaj trzeci ekspert lotniczy, o szyfrancie Zielonce nie wspomnę…
  Czy to zbieg okoliczności, czy w Polsce mamy tak wielu ekspertów lotniczych?!

 3. stefan Says:

  signe, dzień dobry. Tak, aalbo TEN świat albo może cała wielka chmura „światków”. W sprawie Jacynthy brakuje mi jednego, ważnego głosu: jak zareagowała przełożona pielęgniarki? czy przypadkiem nie zagroziła jej wyrzuceniem z pracy za pomyłkę, która „zrobiła ze szpitala pośmiewisko świata”?Zamiast niej, na konferencji prasowej byl dyrektor szpitala z hołdem dla Jacinthy. No, ale to moja TK.;)

 4. stefan Says:

  Małgosiu, czy aby prasa nie rozdmuchuje każdego mechanika na „lotniczego eksperta”? Może ta najnowsza ofiara bawiła się trotylem na prośbę pana posła M, prawdziwego eksperta od spisków? No i znowu inna TK ale prawdą jest że ostatnio żyjemy w bardzo dziwnym świecie zamachów i ginących szyfrantów.

 5. mal Says:

  Czasem przeglądając takie http://demotywatory.pl/3842614/Ofiary-bezwzglednego-rezimu strony można ulec sugestii. Czasem przetrzeć oczy ze zdumienia, a czasem uruchomić wyobraźnię.

 6. stefan Says:

  Małgosiu, przerażający link! najbardziej podejrzana śmierć, to ten który rozmawiał z pasażerem Tupolewa PO katastrofie a potem zginął w wypadku samochodowym. W Polsce chyba każdy powinien mieć ochroniarzy 😉

Możliwość komentowania jest wyłączona.


%d blogerów lubi to: