Spirala Obamy i Złote Proporcje

by

Każdy kto zagląda do Uroczyska, wie, że tutaj Fibonacci ma swoje sanktuarium. Tam gdzie są liczby 3,5,8,13, tam jest Fibonacci, złota proporcja (8/5, 13/8 itd) i spirale zmian. Barack Obama był 44 (8) prezydentem Stanów. Obama ma 5 liter. Urodził się w 1961 (8). Wybory były 6.11(17-8) 2012)(5) i dlatego Barack jest od dziś nadal 44 Prezydentem Ameryki, bo liczą się osoby, nie lata prezydentury. Jego 4-letnie rządy będą zapewne końcem jakiego cyklu w życiu tego mocarstwa, bo rok 2016 to albo dwie ósemki albo fatalna karta XVI Tarotu. Ale 20+16=36=3+6=9, a więc Pełnia i oczekiwanie na Nów. Nie zapominajmy także, że przed nami jest jeszcze feralny grudzień przepowiedni Majów. Przesilenie zimowe będzie w piątek 21 grudnia i to jest ten 13 b’akt’un Majów. 13 jest 8 +5, a 21(3) i rok(5) też 8 + piątek, więc może 23, niedziela, będzie powtórką tego co się wydarzy gdzieś dwa dni wcześniej. Ziemski czas jest bez znaczenia, bo te zmiany zachodzą w innym czasie.Ciekawe, co się może wydarzyć w dniu 23. 12. 2012 bo to jest 5-3-5 czyli albo 8/5 albo feralna 13. Najprawdopodobniej, nic się nie stanie na jawie, ale wiele może się wydarzyć w snach ludzkości, poza jawą.

Reklamy

Tagi: , ,

Komentarzy 6 to “Spirala Obamy i Złote Proporcje”

 1. signe Says:

  wszędzie Fibonacci!!! to wspaniałe, że wyliczyłeś dla Obamy, to znaczy, że jego rządzenie ma coś z tych złotych proporcji, czy tak?
  a teraz widzę 23 grudnia, spotkałam juz we wróżbach 21 i 22 grudnia, ale wg Fibonacciego, to jest 23,
  też myślę, że nie wydarzy się nic takiego w jawie, ale w warstwie subtelniejszej (wtedyludzie mówią, że nic się nie wydarzyło),
  dzień dobry, mniej szary i mniej wodnisty,
  miej się dobrze:)
  dziś jest dzień 8 i rok 5, co z 11 pośrodku, z tym listopadem?

 2. signe Says:

  mogę sobie przepisać do bloga? wiem, ze mam tę carte blanche za którą dziękuję, ale może niech się u Ciebie trochę przeterminuje, chociaż do wieczora…
  przepowiednia Widuna:)

 3. stefan Says:

  dzieńdobry, signe, i niech tak będzie do wieczora:)Tak, to będzie dla Ameryki cztery lata przemian na dobre. Przesilenie zimowe będzie w piątek 21 grudnia i to jest ten 13 b’akt’un Majów. 13 jest 8 +5, a 21(3) i rok(5) też 8 + piątek, więc może 23, niedziela, będzie powtórką tego co się wydarzy gdzieś dwa dni wcześniej. Ziemski czas jest bez znaczenia, bo te zmiany zachodzą w innym czasie.
  Dziś może być dzień małych zmian. 11 jest piątą liczbą pierwszą, a czasem 9 miesiącem w innych rachowaniu Wszystko dobrze dla Ciebie 🙂

 4. stefan Says:

  signe, możesz oczywiście ale poczekaj bo ja dodam do wpisu to co napisałem w komentarzu o baktunie. Z liczbami trzeba być ostrożnym;)

 5. signe Says:

  dziękuję:) dobrze, poczekam, ale Twoje obliczenia muszą być:)
  dzięki,że wychodzi dobrze dla mnie…

 6. stefan Says:

  Poprawka już jest wstawiona -dzięki Tobie bo zapomniałem o detalach Majów. Teraz jest lepiej. Dziś jest dobry dzień dobrych zmian ciao i auguri, bella donna:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.


%d blogerów lubi to: