Panna Zawracać Głowy w Październiku

by

„W tym miesiącu będziesz się zwijał jak w ukropie..””Październik jest zazwyczaj stabilizuje miesiąc dla Was, drogie Panny, szczególnie gdy chodzi o relacje i stosunek do partnerstwa. Obie dorywczo i zaangażowanych relacje mogą się rozwijać w tym miesiącu.  Venus głaskać Twój znak w większości października, a służy to zwiększyć twój naturalny urok i piękno. Jesteś zawracający głowy, szczególnie w okolicy 9-10, i to nie tylko dla Twojego osobistego magnetyzmu – twój mózg na siebie uwagę zwróci, jak również. Wykonaj kilka życzeń, odważ się powiedzieć je głośno i oczekiwać rezultatów. Pozycja Saturna w znaku Skorpiona w tym miesiącu jest generalnie dobra wiadomość dla Ciebie. Podczas tego tranzytu, który trwa do 2015 roku, jest bardziej w stanie spełnić swoich obowiązków i na ogół są w stanie zachować zimną krew. Większa stabilność ma doświadczenie w swoim życiu, i komunikować się z większą władzę. Niektóre dystansując się od innych może wystąpić z nowych interesów i obowiązków, jednak. Życie domowe powinny być szczególnie zajęty w tym miesiącu, a finanse mogą się poprawić.” Pochłonie cię zdobywanie informacji dotyczących podróży, pism, publikowania oraz organizacji edukacyjnych. Odkryjesz nowe metody, które pozwolą ci w pełni zademonstrować swój talent. Czeka cię również praca twórcza, związana z publikowaniem lub promocją unikatowego produktu.:-)

Reklamy

Tagi: , ,

Komentarzy 7 to “Panna Zawracać Głowy w Październiku”

 1. bałwanka Says:

  to jest naprawdę wyguglowane z istniejącej gdzieś wróżby cudzoziemskiej? te wszystkie prace związane z promowaniem produktu i osobisty magnetyzm 9-10 i wykonaj kilka życzeń i Venus głaskać Twój znak?
  niech ona bardzo głaskać Twój znak:)
  wstałam o godzinie tak poszarpanego nieba, że nie ośmielam się zrobić zdjęcia: czarne, białe,
  dzień dobry:)

 2. stefan Says:

  dzień dobry, bałwanko. Te przepowiednie to mieszanina gugla i polskiej strony (ta właśnie miała promowanie produktu :-D) O piątej rano już świta? u nas wtedy ciemna noc- godzina różnicy.Poszarpane niebo brzmi dramatycznie, a tutaj niebo białoniebieskie jak wyypłowiały fartuszek sierotki Marysi:)

 3. bałwanka Says:

  dziś lśnią oczy domów, które stoją twarzami na wschód i patrzą, co tam się dzieje,
  i tylko 8 celsjuszów….
  dzień dobry:)

 4. stefan Says:

  bałwanko, tutaj lśnią wierzchołki drzew, wciąż zielone i zdumione, że liście nie chcą jeszczce kolorów jesieni. Jest 9 celsjuszów i bezwietrzna cisza
  dzień dobry też 🙂

 5. AsHa Says:

  Stefanie, zobaczymy co dalej w tym pazdzierniku – aktualnie mam pare dni horroru za soba – ale jesli to sie dobrze skonczy bedzie duza radosc. A to tez cos. Na razie dochodze do siebie.
  pozdrawiam Cie! dziekuje za horoskop!

 6. stefan Says:

  AsHa, współczuję horroru, ale nie jestem zdumiony, bo życie na ziemi wiruje nowym pędem i każdy z nas ma jakiś horror, który jednak będzie miał happy ending. Bo ta nasza złuda to bajka, a bajki to tylko opowieści z tradycyjnym ” i odtąd żyli szczęśliwie i długo”.
  W horoskopie są okruchy prawdy. Tak jak w każdym bajaniu, Trzymaj się – z uśmiechem 🙂

 7. AsHa Says:

  dziekuje!

Możliwość komentowania jest wyłączona.


%d blogerów lubi to: