Nastolatka i Matematyk z Fibonaccim

by

Nauczycieł matematyki w angielskiej szkole zakochał się w pięknej Megan. On 30 lat, żonaty, ona 15, uczennica. Oszołomił ją algebrą, geometrią, pokazał jej tajemniczy ciąg Fibonacci’ego. Dziewczyna uległa hipnozie liczb i zakochała się w nim. Szał miłosny mnożył się irracjonalnie. Tuż przed czarodziejską równonocą wsiedli w  samochód i uciekli z Wyspy do Krainy L’amour. Krzyk, wrzask, porwanie nieletniej. Policja i poszukiwanie, łzawe apele rodziców i żer dla mediów. Dziś znaleziono ich w Bordeaux. Szli ulicą, ręka w rękę, szukając pracy w pubach. Ich sen na jawie trwał 8 dni. Gdyby poczekali 15 lat…Teraz skandal. Biedak straci żonę, pracę i ukochaną. Współczujmy. (drabble o ludzkiej głupocie i potędze seksu)

Reklamy

Tagi: , , ,

Komentarze 2 to “Nastolatka i Matematyk z Fibonaccim”

  1. signe Says:

    wiesz, ten Fibonacci to typ podejrzany, we wszystkim macza palce, 8 dni… nie, on nie pogardzi żadną ósemką, współczuję, że to nie jest 88, 888 albo 8888888 dni czy innych ósemostek:)

  2. stefan Says:

    signe, nie wiń biednego Fibo, bo on tylko zobaczył ten ciąg czarodziejskich liczb…3, 5,8,13. Uciekli w piątek, złapani po 8 dniach
    ósemmostek nad pięciorzeką…hmm, dobry temat, dobranoc:)*

Możliwość komentowania jest wyłączona.


%d blogerów lubi to: