Rupiecie DNA i Ukryte Prawdy Wiedzy

by

Najnowsze rewelacji naukowców o nieznanej dotychczas roli spiralnego węzowiska DNA, nie są ani nowe ani rewelacyjne. Badacze DNA, finansowani głównie przez globalne „kopalnie złota” zwane potocznie przemysłem farmaceutycznym, nie kłamią o swoich epokowych odkryciach, ale są „oszczędni z prawdą”. Tzw rupiecie DNA (DNA junk) były pogardliwie ignorowane przez zachodnich naukowców jako coś, co nie miało żadnego znaczenia dla chciwych farmaceutów, którzy zwęszyli olbrzymie zyski w manipulowaniu genów które, zdumiewająco, zajmowały zaledwie malutką cząstkę(10%) tych słynnych dwóch spirali. Pozostałe 90% DNA to były rzekomo nikomu do niczego niepotrzebne śmieci. Wczorajsze oficjalne rewelacje naukowców były znane od co najmniej trzech lat. Na wielu stronach webowych pojawiły się nieoficjalne przecieki z rosyjskiej filii Projektu Genom Człowieka, kierowanej przez wybitnego neurologa Piotra Garjajewa, który badał właśnie te rupiecie z pomocą fizyków i lingwistów. Jego zespół odkrył zdumiewające psychiczne i językowe tajemnice tego „rupiecia”. W świetle tych badań okazało się, że każdy z nas może manipulować DNA na swoją korzyść, bez pomocy drogich leków. Wibracje słów, muzyki, poezji i nawet snów mogą zaprzegnąć te psycho-geny do wydawania biologicznym genom rozkazów, których  muszą słuchać. Innymi słowy, monopol farmaceutycznych gigantów runie w gruzach i tutaj tkwi „oszczędność z prawdą” w donosach prasowych naukowców. Co wykryli Rosjanie? „Rosyjscy lingwiści odkryli, że kod genetyczny – a specjalnie owe ‘bezużyteczne 90%’ – podlega tym samym prawom, co wszystkie nasze ludzkie języki.Aby dojść do takiego wniosku, porównywali oni reguły syntaksy (sposobu w jaki słowa są składane razem, aby formować frazy i zdania), semantyki (studium znaczenia w formach językowych) i podstawowych zasad gramatyki. Odkryli oni, że zasady (alkalia) naszego DNA oparte są na regularnej gramatyce i posiadają ustalone reguły, podobnie, jak nasze języki. Zatem, ludzkie języki nie pojawiły się przypadkowo, ale są odbiciem naszego wrodzonego DNA.” O tym odkryciu pisano dwa i pół roku temu, ale naukowcy zachodni postanowili zignorować te rewelacje. Tutaj być może kryją się tajemnice snów i słów, dlaczego mantra działa, znaczenie Wieży Babel, gdy ludzkość zgubiła tę ważną wiedzę, nawet moje słowolubstwo i  wiara, prawie od dzieństwa, w niesamowitą magię słów. Ciekawe, kiedy naukowcy odważą się pokazać nam, jak możemy kontrolować sobą poprzez „rupiecie” DNA.  Chwilowo, badam dźwięki polskich słów w brzmieniu wielu języków prze googla-tłumacza. Mam uciechę i tracę mnóstwo cennego czasu.

Reklamy

Tagi: , ,

Komentarze 4 to “Rupiecie DNA i Ukryte Prawdy Wiedzy”

 1. signe Says:

  Stefanie, to fantastyczne!!! i to, że jest to w DNA śmieciowym, tak się traktuje sny, gdzie te wszystkie wzory się ukazują,
  to byłby ten właśnie język…
  dzień dobry, bardzo się uciieszyłam:)

 2. stefan Says:

  Witaj signe:-) Właśnie wróciłem z Domu Snów, w którym mieszkaja urywki pamięci. Tam są także słowa w tym prajęzyku który zgubiliśmy na Wieży Babel. On się rozsypał na jawie, ale wciąż kryje sią w tych rupieciach na dnie DNA. To jest ta snomowa, która trzeba wydobyć i wtedy będziemy znowu jak bogowie. Dobrze, że znowu jesteś 🙂

 3. AsHa Says:

  Dolaczam sie do radosci Signe! Trzeba moze samemu juz cos poodkrywac, ten prawdziwy jezyk…zreszta kazdy z nas moze i zna ten kod…moze to tylko znowu kwestia wzmozonej swiadomosci by dojsc tam i zaczerpnac ze zrodla. Ach…co za Swiat! Ile tych zagadek do odgadywania.

  pa Stefanie i dzieki!

 4. stefan Says:

  AsHa, najwięcej mnie pociesza to, że taki nerd amator jak ja próbował odczytać język wieży Babel przez wiele lat i plątał się w spiralach Fibonacciego, a tu chodziło po prostu o dno DNA. ;). No ale teraz będzie raźniej – przed nami frontiera się otwiera.
  Dzięki za dzięki 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.


%d blogerów lubi to: